+38 (05365) 2-70-80, 2-70-81

Селекція

«Науково-дослідний інститут сої»

Соя як провідна культура світового землеробства вершина довершеності та універсальності в усьому арсеналі рослинного світу вирощується на всіх континентах, в основних землеробних регіонах планети Земля. З метою науково обґрунтованого підходу до селекційного процесу виведення та вдосконалення сортів сої 22 лютого 2005 року засновано Товариство з обмеженою відповідальністю «Науково-дослідний інститут сої», код в Державному реєстрі - 663.

Головною метою науково-селекційної роботи інституту є створення нових сортів сої, які:

З питань селекції та первинного насінництва ТОВ «НДІ сої» тісно співпрацює з науково-дослідними та селекційними установами Канади, Сербії, Росії, Казахстану та національної академії аграрних наук України. Результатом спільних наукових досліджень з використанням новітньої канадської та сербської генетики, методик створення та оцінки нових сортів сої стали сорти, що зареєстровані в Державному реєстрі сортів рослин України:

Створена за період існування матеріально-технічна база інституту дозволяє значно розширити можливості добору, оцінки, розмноження та ведення первинного насінництва на основі лабораторних досліджень в сучасній лабораторії насіннєвого контролю. Водночас модернізація лабораторного комплексу найближчим часом дасть можливість на основі молекулярних досліджень прискорити процес виведення нових сортів сої.
Такі заходи гарантують партнерам інституту високу сортову чистоту та високі показники господарської придатності придбаного насіння.

Види діяльності

Агровиробництво
Агровиробництво
Переробка
Переробка
Селекція
Селекція
Документація із землеустрою
Документація із землеустрою