+38 (05365) 2-70-80, 2-70-81

Про компанію

Історія створення

Історія бізнес-групи сільськогосподарських підприємств «Арніка» веде свій початок із 2000 року. Саме тоді засновник ,Андрій Пилипченко, в Глобинському районі на Полтавщині, на базі колишнього колгоспу, створив ТОВ «Агрофірма Мічуріна». Наступним кроком стало створення – ТОВ «Лан-Агро» в с. Жуки та ТОВ «Агро-Сула» в с. Шушвалівка Глобинського району.
Вже за 2-3 роки агровиробництво бізнес-групи вийшло за межі Глобинського району.

До «Арніки» приєдналися ТОВ «Новомосковськ-Агро» на Глобинщині та ТОВ «Граніт-Агро» в с. Степанівка Семенівського району, а з 2006 року в успішну компанію увійшли й господарства Кременчуцького району – ПП «Агрофірма ім. Т.Г. Шевченка» та ТОВ «Світанок-1», розташовані в с. Вільна Терешківка, Червона Знам’янка, Омельник та Демидівка.

У 2014 році бізнес-група зробила ще один крок у своєму розвитку – до «Арніки» приєдналося ТОВ «Агро Рівне», землі якого є у Рівненському, Костопільському та Гощанському районах Рівненської області.

Сьогодні в складі агропромислової бізнес-групи «Арніка» є:

Бізнес-група є одним з ефективних виробників сільськогосподарської продукції в Україні, який застосовує в сільському господарстві новітні технології та сучасну техніку, займається селекцію рослин. Основним видом діяльності є агровиробництво, яке здійснюється в Семенівському, Глобинському ,Кременчуцькому районах Полтавської області та у Рівненському, Костопільському та Гощанському районах Рівненської області.

Потужна база – основа розвитку!

Агропромислова група «Арніка» - потужний виробник високоякісного насіння сої, крім того виробляє сою тостовану еспандовану повножирову – інноваційний продукт для потреб птахівництва та тваринництва, вирощує і реалізує інші зернові та технічні культури – кукурудзу, пшеницю, соняшник, коноплю, люцерну тощо.

Науково дослідний інститут сої, який входить до складу групи, забезпечує селекцію й вирощування елітного насіння з підвищеним вмістом олії та протеїну, адаптованого до несприятливих погодних умов при вирощування, а також придатного для органічного землеробства та технологій «No-till». У результаті тісної співпраці ТОВ «НДІ сої» з селекціонерами Північної Америки, Сербії, Росії, Казахстану виведено 15 нових сортів сої для вирощування в кліматичних умовах нашого регіону.

В управлінні групи знаходиться єдиний в Україні завод з переробки сої на тостований еспандований повножировий продукт (ТЕП-сою) потужністю 7 тонн на годину. ТЕП-соя, отримана в результаті переробки соєвих бобів без виділення жирів – один із найцінніших білкових компонентів комбікормів для сільськогосподарських тварин та птиці.

Чималі перспективи для розвитку «Арніка» вбачає в вирощуванні промислової коноплі для одержання цінного волокна, насіння та костри. В планах на 2016 рік значно збільшити площу посівів під цю культуру, спектр використання якої дуже широкий - від харчової та фармацевтичної галузей до текстильної та целюлозної промисловостей, будівництва, виготовлення меблів тощо.

«Арніка» має сертифікований елеваторний комплекс, розрахований на зберігання 48 тис. тонн продукції; зерносховища з загальною ємністю зберігання 25 тис. тонн; резервуари для зберігання паливно-мастильних матеріалів. У технічному парку - сучасна високоефективна сільськогосподарська техніка провідних світових компаній «JOHN DEERE», «CHALLENGER», «KUHNE», «KINZE». «BERTHOUD», «GREAT PLAINS».

Бізнес-група співпрацює з такими відомими компаніями як ТОВ «АТ «Каргілл», ТОВ «Август Україна», ТОВ «Хімагросервіс», ТОВ «Агротек», ПАТ «Агріматко Україна», ЗАТ «Компанія Райз» та інші.

Читати:

                                                                                

Арніка Часопис (лютий 2016 р.) Арніка Часопис (березень 2016 р.) Арніка Часопис (квітень 2016 р.)  Арніка Часопис (травень 2016 р.)  

                                                

 Арніка Часопис (червень 2016 р.)  Арніка Часопис (липень 2016 р.)  Арніка Часопис (серпень 2016 р.)

 

Види діяльності

Агровиробництво
Агровиробництво
Переробка
Переробка
Селекція
Селекція
Документація із землеустрою
Документація із землеустрою